Balta, lininė skraistė krikštynoms, su nėrinuku nugaroje

PKSN8

Balta, iš 100 proc. lininio, kokybiško audinio pasiūta krikšto skraistė, puošta baltos spalvos medvilniniais nėrinukais nugaroje. Ilgis 33 cm.

Dėmesio: nėrinuko raštas gali šiek tiek skirtis nuo parodyto nuotraukoje.

18,50 EUR
Turime

Žinotina apie krikšto skraistes

Dažnai pirkėjai mūsų klausia kokio dydžio krikšto skraistę įsigyti atitinkamo amžiaus vaikui? 

Atsakome: krikšto skraistės dažniausiai yra siuvamos pagal standartinį 33 cm ilgio dydį. Tokio dydžio skraistės yra universalios ir tinka nuo kūdikio iki paauglio. Tiesiog ant kūdikio jos atrodys ilgesnės, o didesniam vaikui ar paaugliui dengs pečius. Tad įsigiję mūsų parduodamas universalaus, standartinio dydžio krikšto skraistę, jūs būsite tikri, kad krikštyjamam vaikučiui ji tikrai tiks.

Kokio audinio krikšto skraistę pasirinkti?

Atsakome: krikšto skraistės dažniausiai yra derinamos prie krikštyjamo vaikučio šventinių drabužių. Mes prekiaujame krikšto skraistėmis iš kelių tipų audinių: lino, tiulio, šilko ir vilnelės(žiemą). Berniukams dažniausiai pasirenkamos lininės, lietuviškumą pabrėžiančios krikšto skraistės arba paprastumą simbolizuojančios tiulinės. Mergaitės krikštyjamos su prabangesnėmis šilkinėmis ar spalvotais nėrinukais puoštomis lininėmis krikšto skraistėmis. Tiulio skraistes renkamasi, kai mergaitės suknelę puošia papuošimai ir kad jie gerai matytųsi, renkamasi permatoma tiulio skraistė.

PKSN8
10 Prekės

Jums taip pat gali patikti