Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Aksesuarai

Aksesuarai bei papuošalai jūsų šventei.

Aktyvūs filtrai

 • Haulito apyrankė su kryželiu

  10,00 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana Pirmos Komunijos ar krikšto proga -  smulkutė ir delikati 6 mm apyrankė, pagaminta iš aukštos kokybės, natūralių  haulito karoliukų su hematito kryželiu. Verta ant tamprios  silikoninės gumelės. Tinka 15-16 cm apimties riešui (matuojant aptemtai). Supakuota baltoje magnetinėje dėžutėje, tad puikiai tinka dovanai.

  Jei reikalingas didesnis ar mažesnis apyrankės dydis, susisiekite su mumis el.paštu prekes@viskaskrikstui.lt

  Paskutinė prekė
 • Upinių perlų apyrankė...

  26,00 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto mamytei - apyrankė, pagaminta iš aukštos kokybės natūralių upinių perlų. Perliukų dydis 8x6 mm. Puošta sidabriniu Ag 925 angelu, dekoruotu cirkonio akutėmis. Pakabuko svoris 1,84 g. Verta ant tamprios  silikoninės gumelės. Tinka 16-17 cm apimties riešui (matuojant aptemtai). Supakuota baltoje dėžutėje.

  Nepakanka prekės atsargų
 • Stiklo perlų apyrankė su...

  1,50 EUR

  Stiklo perlų (6mm) apyrankė su kryželiu - tai puiki simbolinė dovana krikštynų, Pirmosios Komunijos ar Sutvirtinimo sakramento proga. Karoliukai suverti ant tamprios silikoninės gumelės. Pakuotėje 1 vnt.

  Paskutinė prekė
 • Medinė apyrankė su kryželiu

  2,32 EUR

  Medinė apyrankė su kryželiu tai puiki simbolinė dovana krikštynų, Pirmosios Komunijos ar Sutvirtinimo sakramento proga. Mediniai karoliukai suverti ant tamprios gumelės. Spalva parenkama atsitiktine tvarka. Pakuotėje 1 vnt.

  Turime
 • Paauksuotas pakabukas su...

  15,00 EUR

  Aukštos kokybės Xuping Jewelry gamintojo pakabukas su grandinėle. Pakabukas širdelės formos, grandinėlės ilgis 50 cm. Pagamintas iš vario lydinio, dengto auksu, nešiojant nekeičia spalvos. Puiki dovana tiek krikštynų, tiek pirmosios komunijos proga.

  Nepakanka prekės atsargų
 • Stalo dekoras/dovana...

  1,10 EUR
  Mini angeliukas iš stiklo kristalų - tai ne tik žėrintis krikštynų stalo dekoras, bet ir nuostabi dovanėlė svečiams, kurią galima nešioti ant kaklo, kabintis prie raktų, netgi dekoruoti Kalėdinę eglutę. Tai dovana, kuri  laimins ir saugos visus metus. Pakuotėje 1 vnt.
  Paskutinė prekė
 • Stalo dekoras/dovana...

  1,10 EUR
  Mini angeliukas iš žydrų stiklo kristalų - tai ne tik žėrintis krikštynų stalo dekoras, bet ir nuostabi dovanėlė svečiams, kurią galima nešioti ant kaklo, kabintis prie raktų, netgi dekoruoti Kalėdinę eglutę. Tai dovana, kuri  laimins ir saugos visus metus. Pakuotėje 1 vnt.
  Nepakanka prekės atsargų
 • Stalo dekoras/dovana...

  1,10 EUR
  Mini angeliukas iš kreminių stiklo kristalų bei hovlito - tai ne tik gražus krikštynų stalo dekoras, bet ir nuostabi dovanėlė svečiams, kurią galima nešioti ant kaklo, kabintis prie raktų, netgi dekoruoti Kalėdinę eglutę. Tai dovana, kuri  laimins ir saugos visus metus. Pakuotėje 1 vnt. Dydis be pakabuko laikiklio apie 4 cm
  Turime
 • Natūralaus Gintaro Apyrankė

  19,00 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto ar pirmosios komunijos proga - apyrankė, pagaminta iš natūralių gintaro karoliukų su gintariniu kryželiu. Rutuliukų dydis 6 mm. Verta ant tamprios  silikoninės gumelės. Tinka 15 cm apimties riešui (matuojant aptemtai).

  Nepakanka prekės atsargų
 • Natūralaus Gelsvo Gintaro...

  10,00 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto proga - vėrinys, pagamintas iš natūralių gintaro karoliukų. Rutuliukų dydis 6 mm. Vėrinio ilgis 32cm.

  Nepakanka prekės atsargų
 • Natūralaus Žalsvo Gintaro...

  10,00 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto proga - vėrinys, pagamintas iš natūralių gintaro karoliukų. Rutuliukų dydis apie 6 mm. Vėrinio ilgis 30cm.

  Nepakanka prekės atsargų
 • Pasidabruotas rinkinys...

  25,00 EUR

  Nuostabus pasidabruotas rinkinys kūdikiui: kokybiško plastikdėžutė čiulptukui su grandinėle-laikikliu ir odinis medalionas, su angelo sargo aplikacija, kurį galima pakabinti šalia kūdikio lovelės ar vežimėlio. Visos rinkinio dalys puoštos pasidabruotomis angeliukų aplikacijomis.

  Pagaminta Italijoje.

  Paskutinė prekė