Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Aksesuarai

Aksesuarai bei papuošalai jūsų šventei.

Aktyvūs filtrai

 • Paauksuotas pakabukas su...

  15,00 EUR

  Aukštos kokybės Xuping Jewelry gamintojo pakabukas su grandinėle. Pakabukas širdelės formos, grandinėlės ilgis 50 cm. Pagamintas iš vario lydinio, dengto auksu, nešiojant nekeičia spalvos. Puiki dovana tiek krikštynų, tiek pirmosios komunijos proga.

  Turime
 • Equilibrium® upinių perlų...

  12,00 EUR

  Equilibrium® natūralių upinių perlų apyrankė su pasidabruotu angelu sargu. Verta ant tamprios gumelės. Perliukų dydis apie 4mm. Supakuota į nuostabią dėžutę.Prie apyrankės yra kortelė, kurioje galima įrašyti trumpą palinkėjimą. Tinka 10 cm apimties riešui. Šią apyrankę taip pat galimą naudoti, kaip gumelę surišti mergaitęs plaukams, ar laikyti kaip talismaną.

  Turime
 • Stalo dekoras/dovana...

  1,00 EUR
  Mini angeliukas iš stiklo kristalų - tai ne tik žėrintis krikštynų stalo dekoras, bet ir nuostabi dovanėlė svečiams, kurią galima nešioti ant kaklo, kabintis prie raktų, netgi dekoruoti Kalėdinę eglutę. Tai dovana, kuri  laimins ir saugos visus metus. Pakuotėje 1 vnt.
  Turime
 • Stalo dekoras/dovana...

  1,00 EUR
  Mini angeliukas iš žydrų stiklo kristalų - tai ne tik žėrintis krikštynų stalo dekoras, bet ir nuostabi dovanėlė svečiams, kurią galima nešioti ant kaklo, kabintis prie raktų, netgi dekoruoti Kalėdinę eglutę. Tai dovana, kuri  laimins ir saugos visus metus. Pakuotėje 1 vnt.
  Turime
 • Natūralaus Gintaro Apyrankė

  19,00 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto ar pirmosios komunijos proga - apyrankė, pagaminta iš natūralių gintaro karoliukų su gintariniu kryželiu. Rutuliukų dydis 6 mm. Verta ant tamprios  silikoninės gumelės. Tinka 15 cm apimties riešui (matuojant aptemtai).

  Nepakanka prekės atsargų
 • Natūralaus Gelsvo Gintaro...

  10,00 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto proga - vėrinys, pagamintas iš natūralių gintaro karoliukų. Rutuliukų dydis 6 mm. Vėrinio ilgis 32cm.

  Paskutinė prekė
 • Natūralaus Žalsvo Gintaro...

  10,00 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto proga - vėrinys, pagamintas iš natūralių gintaro karoliukų. Rutuliukų dydis apie 6 mm. Vėrinio ilgis 30cm.

  Nepakanka prekės atsargų
 • Apyrankė "Mylimai krikšto...

  18,15 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto mamytei - apyrankė, pagaminta iš rankų darbo liepos medžio graviruotos dekoro detalės bei saulės akmens. Karoliukų dydis 10 mm. Verta ant tamprios  silikoninės gumelės. Tinka 16-17 cm apimties riešui (matuojant aptemtai).

  Turime
 • Apyrankė "Mylimam krikšto...

  18,15 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto tėveliui - apyrankė, pagaminta iš rankų darbo ąžuolinės graviruotos dekoro detalės, lavos akmens, bei saulės akmens. Karoliukų dydis 10 mm. Verta ant tamprios  silikoninės gumelės. Tinka 18-19 cm apimties riešui (matuojant aptemtai).

  Turime
 • Medinė apyrankė su kryželiu

  2,32 EUR

  Medinė apyrankė su kryželiu tai puiki simbolinė dovana krikštynų, Pirmosios Komunijos ar Sutvirtinimo sakramento proga. Mediniai karoliukai suverti ant tamprios gumelės. Spalva parenkama atsitiktine tvarka. Pakuotėje 1 vnt.

  Turime
 • Perliukų apyrankė su kryželiu

  1,50 EUR

  Plastikinių perliukų (6mm) apyrankė su kryželiu tai puiki simbolinė dovana krikštynų, Pirmosios Komunijos ar Sutvirtinimo sakramento proga. Karoliukai suverti ant tamprios silikoninės gumelės. Pakuotėje 1 vnt.

  Turime