Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Aksesuarai

Aksesuarai bei papuošalai jūsų šventei.

Aktyvūs filtrai

 • Equilibrium® upinių perlų...

  12,00 EUR

  Equilibrium® natūralių upinių perlų apyrankė su pasidabruotu angelu sargu. Verta ant tamprios gumelės. Perliukų dydis apie 4mm. Supakuota į nuostabią dėžutę.Prie apyrankės yra kortelė, kurioje galima įrašyti trumpą palinkėjimą. Tinka 10 cm apimties riešui. Šią apyrankę taip pat galimą naudoti, kaip gumelę surišti mergaitęs plaukams, ar laikyti kaip talismaną.

  Turime
 • Skrybėlaitė, dekoruota...

  19,00 EUR

  Balta skrybėlaitė, dekoruota persikų spalvos gėlėmis bei nėriniais. Gamintojas Mayoral Ispanija.

  Galvos apimtis 50 cm. Skrybėlaitės aukštis 7 cm.

  Paskutinė prekė
 • Minkšta skrybėlaitė,...

  13,00 EUR

  Balta minkšta skrybėlaitė, dekoruota nėriniais ir kaspinėliu su širdele naujagimei. Gamintojas Mayoral Ispanija. Sudėtis - išorė 100% viskozė, pamušalas 100% medvilnė.

  Galvos apimtis 41 cm. 

  Paskutinė prekė
 • Medvilninė skrybėlaitė,...

  9,00 EUR

  Balta minkšta medvilninė  skrybėlaitė, dekoruota gėlytėmis, apsiūtomis auksiniais siūlais  naujagimei. Su pamušalu. Sudėtis - 100% medvilnė. Užsisega po kaklu siauru dirželiu 

  Galvos apimtis 43 cm. Gamintojas Mayoral Ispanija

  Paskutinė prekė
 • Stalo dekoras/dovana...

  1,00 EUR
  Mini angeliukas iš stiklo kristalų - tai ne tik žėrintis krikštynų stalo dekoras, bet ir nuostabi dovanėlė svečiams, kurią galima nešioti ant kaklo, kabintis prie raktų, netgi dekoruoti Kalėdinę eglutę. Tai dovana, kuri  laimins ir saugos visus metus. Pakuotėje 1 vnt.
  Turime
 • Stalo dekoras/dovana...

  1,00 EUR
  Mini angeliukas iš žydrų stiklo kristalų - tai ne tik žėrintis krikštynų stalo dekoras, bet ir nuostabi dovanėlė svečiams, kurią galima nešioti ant kaklo, kabintis prie raktų, netgi dekoruoti Kalėdinę eglutę. Tai dovana, kuri  laimins ir saugos visus metus. Pakuotėje 1 vnt.
  Turime
 • Natūralaus Gintaro Apyrankė

  19,00 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto ar pirmosios komunijos proga - apyrankė, pagaminta iš natūralių gintaro karoliukų su gintariniu kryželiu. Rutuliukų dydis 6 mm. Verta ant tamprios  silikoninės gumelės. Tinka 15 cm apimties riešui (matuojant aptemtai).

  Nepakanka prekės atsargų
 • Natūralaus Gelsvo Gintaro...

  10,00 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto proga - vėrinys, pagamintas iš natūralių gintaro karoliukų. Rutuliukų dydis 6 mm. Vėrinio ilgis 32cm.

  Paskutinė prekė
 • Natūralaus Žalsvo Gintaro...

  10,00 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto proga - vėrinys, pagamintas iš natūralių gintaro karoliukų. Rutuliukų dydis apie 6 mm. Vėrinio ilgis 30cm.

  Nepakanka prekės atsargų
 • Apyrankė "Mylimai krikšto...

  18,15 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto mamytei - apyrankė, pagaminta iš rankų darbo liepos medžio graviruotos dekoro detalės bei saulės akmens. Karoliukų dydis 10 mm. Verta ant tamprios  silikoninės gumelės. Tinka 16-17 cm apimties riešui (matuojant aptemtai).

  Turime
 • Apyrankė "Mylimam krikšto...

  18,15 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto tėveliui - apyrankė, pagaminta iš rankų darbo ąžuolinės graviruotos dekoro detalės, lavos akmens, bei saulės akmens. Karoliukų dydis 10 mm. Verta ant tamprios  silikoninės gumelės. Tinka 18-19 cm apimties riešui (matuojant aptemtai).

  Turime
 • Medinė apyrankė su kryželiu

  2,32 EUR

  Medinė apyrankė su kryželiu tai puiki simbolinė dovana krikštynų, Pirmosios Komunijos ar Sutvirtinimo sakramento proga. Mediniai karoliukai suverti ant tamprios gumelės. Spalva parenkama atsitiktine tvarka. Pakuotėje 1 vnt.

  Turime