Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Aksesuarai

Aksesuarai bei papuošalai jūsų šventei.

Aktyvūs filtrai

 • Paauksuotas pakabukas su...

  15,00 EUR

  Aukštos kokybės Xuping Jewelry gamintojo pakabukas su grandinėle. Pakabukas širdelės formos, grandinėlės ilgis 50 cm. Pagamintas iš vario lydinio, dengto auksu, nešiojant nekeičia spalvos. Puiki dovana tiek krikštynų, tiek pirmosios komunijos proga.

  Turime
 • Upinių perlų apyrankė...

  26,00 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto mamytei - apyrankė, pagaminta iš aukštos kokybės natūralių upinių perlų. Perliukų dydis 8x6 mm. Puošta sidabriniu Ag 925 angelu, dekoruotu cirkonio akutėmis. Pakabuko svoris 1,84 g. Verta ant tamprios  silikoninės gumelės. Tinka 16-17 cm apimties riešui (matuojant aptemtai). Supakuota baltoje dėžutėje.

  Paskutinė prekė
 • Stiklo perlų apyrankė su...

  1,50 EUR

  Stiklo perlų (6mm) apyrankė su kryželiu - tai puiki simbolinė dovana krikštynų, Pirmosios Komunijos ar Sutvirtinimo sakramento proga. Karoliukai suverti ant tamprios silikoninės gumelės. Pakuotėje 1 vnt.

  Turime
 • Stalo dekoras/dovana...

  1,10 EUR
  Mini angeliukas iš stiklo kristalų - tai ne tik žėrintis krikštynų stalo dekoras, bet ir nuostabi dovanėlė svečiams, kurią galima nešioti ant kaklo, kabintis prie raktų, netgi dekoruoti Kalėdinę eglutę. Tai dovana, kuri  laimins ir saugos visus metus. Pakuotėje 1 vnt.
  Turime
 • Stalo dekoras/dovana...

  1,10 EUR
  Mini angeliukas iš žydrų stiklo kristalų - tai ne tik žėrintis krikštynų stalo dekoras, bet ir nuostabi dovanėlė svečiams, kurią galima nešioti ant kaklo, kabintis prie raktų, netgi dekoruoti Kalėdinę eglutę. Tai dovana, kuri  laimins ir saugos visus metus. Pakuotėje 1 vnt.
  Turime
 • Stalo dekoras/dovana...

  1,10 EUR
  Mini angeliukas iš kreminių stiklo kristalų bei hovlito - tai ne tik gražus krikštynų stalo dekoras, bet ir nuostabi dovanėlė svečiams, kurią galima nešioti ant kaklo, kabintis prie raktų, netgi dekoruoti Kalėdinę eglutę. Tai dovana, kuri  laimins ir saugos visus metus. Pakuotėje 1 vnt. Dydis be pakabuko laikiklio apie 4 cm
  Turime
 • Natūralaus Gintaro Apyrankė

  19,00 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto ar pirmosios komunijos proga - apyrankė, pagaminta iš natūralių gintaro karoliukų su gintariniu kryželiu. Rutuliukų dydis 6 mm. Verta ant tamprios  silikoninės gumelės. Tinka 15 cm apimties riešui (matuojant aptemtai).

  Nepakanka prekės atsargų
 • Natūralaus Gelsvo Gintaro...

  10,00 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto proga - vėrinys, pagamintas iš natūralių gintaro karoliukų. Rutuliukų dydis 6 mm. Vėrinio ilgis 32cm.

  Nepakanka prekės atsargų
 • Natūralaus Žalsvo Gintaro...

  10,00 EUR

  Nuostabi ir prasminga dovana krikšto proga - vėrinys, pagamintas iš natūralių gintaro karoliukų. Rutuliukų dydis apie 6 mm. Vėrinio ilgis 30cm.

  Nepakanka prekės atsargų
 • Medinė apyrankė su kryželiu

  2,32 EUR

  Medinė apyrankė su kryželiu tai puiki simbolinė dovana krikštynų, Pirmosios Komunijos ar Sutvirtinimo sakramento proga. Mediniai karoliukai suverti ant tamprios gumelės. Spalva parenkama atsitiktine tvarka. Pakuotėje 1 vnt.

  Turime