Filtruoti pagal

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Krikšto žvakių papuošimai iš lino ir šilko. Didelis pasirinkimas.

Krikšto žvakių papuošimai

Lininiai ar kitokio audinio krikšto žvakių papuošimai atlieka ne tik dekoratyvinę funkciją, bet ir apsaugo rankas nuo varvančio karšto vaško, kai žvakė uždegama krikšto ceremonijos metu. Žvakių papuošimai dažnai derinami prie krikšto drabužio(skraistės).

 • Papuošimas žvakei su...

  5,99 EUR

  Lininis papuošimas krikšto žvakei, dekoruotas smėlio spalvos medvilniniais nėrinukais ir atlasiniu kaspinėliu, prie kurio priklijuotas gintariukas. Su gumyte, tinka įvairaus storio krikšto žvakėms.

  Turime
 • Papuošimas žvakei su siauru...

  3,35 EUR

  Lininis krikšto žvakės papuošimas, apvalios formos su gumele. Kraštai puošti siauru medvilniniu nėrinuku. Tinka įvairių dydžių žvakėms.

  Turime
 • Papuošimas žvakei su plačiu...

  5,50 EUR

  Lininis papuošimas krikšto žvakei, dekoruotas baltos spalvos medvilniniais nėrinukais ir atlasiniu kaspinėliu. Su gumyte, tinka įvairaus storio krikšto žvakėms.

  Turime
 • Žvakės papuošimas iš tiulio

  3,12 EUR

  Krikšto žvakės papuošimas iš tiulio audinio. Tinka įvairių dydžių žvakėms, su gumele. Puoštas atlasine juostele ir gėlyte.

  Turime
 • Žvakės papuošimas rausvas

  2,89 EUR

  Lininis krikšto žvakės papuošimas, puoštas rausvos spalvos nėrinukais. Užrišamas atlasine juostele, tad puikiai prisitaiko prie bet kokios žvakės dydžio.

  Nepakanka prekės atsargų
 • Šilkinis žvakės papuošimas

  5,10 EUR

  Prabangus šilkinis krikšto žvakės papuošimas, surišamas atlasine juostele, tinkantis bet kokio storio žvakei. Priderintas prie šilkinės krikšto skraistės atrodo tiesiog stulbinamai.

  Turime
 • Atlasinis krikšto žvakės...

  2,89 EUR

  Žvakės papuošimas iš poliesterio. Su gumyte, tinka įvairaus storio krikšto žvakėms. 

  Nepakanka prekės atsargų
 • Krikšto žvakės papuošimas...

  3,43 EUR

  Lininis krikšto žvakės papuošimas "Nėriniai". Tai labai jaukus krikšto žvakės papuošimas, puoštas plačiu nėrinuku, surišamas virvele. Tinka įvairių dydžių žvakėms.

  Nepakanka prekės atsargų
 • Papuošimas žvakei...

  3,35 EUR

  Lininis papuošimas krikšto žvakei, dekoruotas baltos spalvos medvilniniais nėrinukais ir atlasine juostele, kurią surišant reguliuojamas papuošimo plotis, todėl yra tinkamas bet kokio storumo žvakei.

  Turime
 • Papuošimas žvakei...

  3,35 EUR

  Lininis papuošimas krikšto žvakei, dekoruotas smėlio spalvos medvilniniais nėrinukais ir atlasine juostele, kurią surišant reguliuojamas papuošimo plotis, todėl yra tinkamas bet kokio storumo žvakei.

  Nepakanka prekės atsargų
 • Papuošimas žvakei...

  3,35 EUR

  Lininis papuošimas krikšto žvakei, dekoruotas pilkos spalvos medvilniniais nėrinukais ir atlasine juostele, kurią surišant reguliuojamas papuošimo plotis, todėl yra tinkamas bet kokio storumo žvakei.

  Turime
 • Papuošimas žvakei...

  3,35 EUR

  Lininis papuošimas krikšto žvakei, dekoruotas mėlynos spalvos medvilniniais nėrinukais ir atlasine juostele, kurią surišant reguliuojamas papuošimo plotis, todėl yra tinkamas bet kokio storumo žvakei.

  Nepakanka prekės atsargų