Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Krikšto žvakių papuošimai iš lino ir šilko. Didelis pasirinkimas.

Krikšto žvakių papuošimai

Lininiai ar kitokio audinio krikšto žvakių papuošimai atlieka ne tik dekoratyvinę funkciją, bet ir apsaugo rankas nuo varvančio karšto vaško, kai žvakė uždegama krikšto ceremonijos metu. Žvakių papuošimai dažnai derinami prie krikšto drabužio(skraistės).

Aktyvūs filtrai

 • Žvakės papuošimas iš tiulio...

  6,05 €

  Krikšto žvakės papuošimas iš tiulio audinio. Tinka įvairių dydžių žvakėms, su gumele. Puoštas nėriniais ir gėlyte.

  Išparduota
 • Papuošimas žvakei su...

  7,25 €

  Lininis papuošimas krikšto žvakei, dekoruotas smėlio spalvos medvilniniais nėrinukais ir atlasiniu kaspinėliu, prie kurio priklijuotas gintariukas. Su gumyte, tinka įvairaus storio krikšto žvakėms.

  Turime
 • Papuošimas žvakei su siauru...

  4,50 €

  Lininis krikšto žvakės papuošimas, apvalios formos su gumele. Kraštai puošti siauru medvilniniu nėrinuku. Tinka įvairių dydžių žvakėms.

  Turime
 • Papuošimas žvakei su plačiu...

  6,80 €

  Lininis papuošimas krikšto žvakei, dekoruotas baltos spalvos medvilniniais nėrinukais ir atlasiniu kaspinėliu. Su gumyte, tinka įvairaus storio krikšto žvakėms.

  Išparduota
 • Papuošimas žvakei su plačiu...

  6,70 €

  Lininis papuošimas krikšto žvakei, dekoruotas baltos spalvos medvilniniais nėrinukais ir atlasiniu kaspinėliu. Užrišamas, tinka įvairaus storio krikšto žvakėms.

  Nėrinio raštai gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukoje.

  Išparduota
 • Žvakės papuošimas iš tiulio

  4,84 €

  Krikšto žvakės papuošimas iš tiulio audinio. Tinka įvairių dydžių žvakėms, su gumele. Puoštas atlasine juostele ir gėlyte.

  Išparduota
 • Šilkinis žvakės papuošimas

  7,26 €

  Prabangus šilkinis krikšto žvakės papuošimas, surišamas atlasine juostele, tinkantis bet kokio storio žvakei. Priderintas prie šilkinės krikšto skraistės atrodo tiesiog stulbinamai.

  Turime
 • Papuošimas žvakei...

  6,00 €

  Lininis papuošimas krikšto žvakei, dekoruotas baltos spalvos medvilniniais nėrinukais ir atlasine juostele, kurią surišant reguliuojamas papuošimo plotis, todėl yra tinkamas bet kokio storumo žvakei.

  Paskutinė prekė
 • Papuošimas žvakei...

  6,00 €

  Lininis papuošimas krikšto žvakei, dekoruotas smėlio spalvos medvilniniais nėrinukais ir atlasine juostele, kurią surišant reguliuojamas papuošimo plotis, todėl yra tinkamas bet kokio storumo žvakei.

  Paskutinė prekė
 • Papuošimas žvakei...

  6,00 €

  Lininis papuošimas krikšto žvakei, dekoruotas pilkos spalvos medvilniniais nėrinukais ir atlasine juostele, kurią surišant reguliuojamas papuošimo plotis, todėl yra tinkamas bet kokio storumo žvakei.

  Paskutinė prekė
 • Papuošimas žvakei...

  6,00 €

  Lininis papuošimas krikšto žvakei, dekoruotas mėlynos spalvos medvilniniais nėrinukais ir atlasine juostele, kurią surišant reguliuojamas papuošimo plotis, todėl yra tinkamas bet kokio storumo žvakei.

  Paskutinė prekė
 • Papuošimas žvakei...

  6,00 €

  Lininis papuošimas krikšto žvakei, dekoruotas žydros spalvos medvilniniais nėrinukais ir atlasine juostele, kuri būna baltos arba mėlynos spalvos (juostelės spalva gali skirtis nuo parodytos nuotraukoje), kurią surišant reguliuojamas papuošimo plotis, todėl yra tinkamas bet kokio storumo žvakei.

  Turime