Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Dovanos krikšto tėvams

Dovanos krikšto tėvams – padėkos, už priimtą atsakomybę, išraiška. Daugelis mano, kad būtina atsidėkoti žmonėms, sutikusiems mažylį vesti tikėjimo keliu, įteikiant jiems kad ir nedidelę dovanėlę. Krikšto tėveliams būtų smagu gauti praktišką, simbolinę ar linksmą dovaną nuo savo krikštavaikio, kuri primintų krikštynų dieną bei mylimą krikšto dukrą ar krikšto sūnų.

Aktyvūs filtrai

 • Kvietimas tapti krikšto...

  21,00 EUR

  Kvietimas - šokoladas tapti krikšto tėveliais dėžutėje.

  Turime
 • Kvietimas tapti krikšto...

  21,00 EUR

  Kvietimas - šokoladas tapti krikšto tėveliais dėžutėje.

  Turime
 • Kvietimas tapti krikšto...

  21,00 EUR

  Kvietimas - šokoladas tapti krikšto tėveliais dėžutėje.

  Turime
 • Mentelė "Krikšto mamytei"

  2,69 EUR

  Medinė mentelė su išgraviruotu angeliuku ir užrašu "Krikšto mamytei". Ilgis 30 cm. Puiki simbolinė dovana krikštynų ir kitų šeimos švenčių proga.

  Turime
 • Medinė taupyklė "Krikšto...

  6,90 EUR

  Medžio plokštės taupyklė su kojine ir užrašu "Krikšto tėvo taupyklė". Kojinės spalva gali skirtis nuo parodytos nuotraukoje. Išmatavimai: 9,5 x 10,5 x 13,5 cm.

  Turime
 • Medinė taupyklė "Taupau...

  6,90 EUR

  Medžio plokštės taupyklė su kojine ir užrašu "Taupau krikšto dukrai". Kojinės spalva gali skirtis nuo parodytos nuotraukoje. Išmatavimai: 9,5 x 10,5 x 15 cm.

  Turime
 • Taupyklė "Taupau automobiliui"

  6,90 EUR

  Medinė taupyklė su kojine. Užrašas "Taupau automobiliui". Kojinės spalva ir raštai gali skirtis nuo parodytos nuotraukoje. Išmatavimai: 7 x 16,5 x 16 cm.

  Turime
 • Nuotraukos laikiklis "Mažylė"

  1,70 EUR

  Medinis nuotraukos-kortelės laikiklis su paveiksliuku ir užrašu "Baby" iš abiejų laikiklio pusių. Šis nuotraukos ar kortelės laikiklis taps puikia krikštynų stalo puošmena ar atminimo dovanėle šventės svečiams. Aukštis: 7,5 cm.

  Turime
 • Suvenyras "Meilės angeliukas"

  10,89 EUR

  Puiki simbolinė krikštynų dovana. Natūralaus rožinio kvarco angelėlis  yra labai tinkamas dovanoti krikšto proga, puikiai atspindi šventės temą. Jį galima įteikti ne tik krikštijamam vaikučiui, bet ir krikšto tėvams seneliams ar svečiams, kaip atminimo dovaną. Dydis 38 mm

  Turime
 • Alyvmedžio raktų pakabukas...

  11,00 EUR

  Šis raktų pakabukas, autentiškas, kiekvienas išdrožinėtas rankomis  iš alyvmedžių, augančių šventoje Palestinos žemėje (alyvmedžiai kitaip vadinami gyvenimo medžiais). Šis suvenyras yra tinkamas graviruoti, joje galite išgraviruoti vaikučio/ krikšto tėvelio/krikšto mamytės vardą ar norimą datą. Angelo ilgis 6 cm.

  Taip pat alyvmedis puikiai sugeria bei skleidžia eterinius ir kitus aliejinius kvapus, tad galima užlašinti ant jo keletą lašų savo mėgstamo eterinio aliejaus, ar aliejinių kvepalų.

  Supakuota į kartoninę dėžutę. Pagaminta Palestinoje.

  Turime
 • Lėkštė "Mano angelas"

  12,00 EUR

  Keramikinė  lėkštė "Mano angelas". Tai puiki dovana krikštynų proga. Lėkštės yra dviejų spalvų: pilka ir kreminė (perkant pasirinkite norimą spalvą). Skersmuo 21 cm. Pakuotėje 1 vnt.

  Paskutinė prekė
 • Šventinė dovanėlė - 150g...

  4,60 EUR

  Šis nedidukas, ūkininko Sigito Ciukšos natūralaus medaus stiklainėlis - trys viename. Tai itin gurmaniška dovana svečiams, Kalėdų ar Naujųjų metų proga. Puikiai tiks dovanoti seneliams nuo anūkėlių, krikštatėviams ar bet kuriems artimiesiems, kurie vertina natūralius produktus ir saugo sveikatą. Nuostabi šventinio stalo puošmena,kuri ne tik papuoš stalą, bei pasitarnaus kaip stalo kortelės laikiklis. Indeliai dekoruoti nebalintos drobės skiautele, bei kalėdiniu segtuku, į kurį galite įdėti tiek gražų palinkėjimą svečiams, tiek vardinę kortelę. Stiklainėlio aukštis - 7 cm, plotis - 8 cm medaus kiekis stiklainėlyje - 150g (106 ml). Kaina už 1 vnt dekoruoto stiklainėlio.

  Turime