Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Žaidimai, kortelės

Aktyvūs filtrai

 • Maldos kortelė Dievui

  1,73 EUR

  Maldos kortelė Dievui. Išmatavimai: 5,5 x 8,5 cm dydžio. Pagaminta iš aukso spalvos plastiko kortelė yra ilgaamžė, vaizdas nenusitrina ir neišblunka. Kitoje kortelės pusėje atspausdinta Dieviškosios ramybės malda ir palinkėjimas „Kiekvieną gyvenimo akimirką žinok – Dievas su Tavimi!“.

  Nepakanka prekės atsargų
 • Maldos kortelė Švč....

  1,73 EUR

  Maldos kortelė Švč.Mergelei Marijai. Išmatavimai: 5,5 x 8,5 cm dydžio. Pagaminta iš sidabro spalvos plastiko kortelė yra ilgaamžė, vaizdas nenusitrina ir neišblunka. Kitoje kortelės pusėje atspausdinta Malda Motinai Marijai ir palinkėjimas „Kiekvieną gyvenimo akimirką žinok – Švč.Mergelė Marija Tave glogoja!“.

  Turime
 • Maldos kortelė švč.Trejybei

  1,73 EUR

  Maldos kortelė švč.Trejybei. Išmatavimai: 5,5 x 8,5 cm dydžio. Pagaminta iš sidabro spalvos plastiko, kortelė yra ilgaamžė, vaizdas nenusitrina ir neišblunka. Kitoje kortelės pusėje atspausdinta Malda švč. Trejybei ir palinkėjimas „Kiekvieną gyvenimo akimirką žinok – Dievas su Tavimi!“.

  Turime
 • Maldos kortelė Angelui sargui

  1,73 EUR

  Maldos kortelė Angelui sargui (vaikiška). Išmatavimai: 5,5 x 8,5 cm dydžio. Pagaminta iš aukso spalvos plastiko kortelė yra ilgaamžė, vaizdas nenusitrina ir neišblunka. Kitoje kortelės pusėje atspausdinta vaikiška maldelė ir užrašas: " Kiekvieną gyvenimo akimirką žinok - Angelas tave saugo!"

  Nepakanka prekės atsargų
 • Maldos kortelė Namams

  1,73 EUR

  Maldos kortelė Namams. Išmatavimai: 5,5 x 8,5 cm dydžio. Pagaminta iš sidabro spalvos plastiko, kortelė yra ilgaamžė, vaizdas nenusitrina ir neišblunka. Kitoje kortelės pusėje atspausdinta  Palaimos namams malda ir palinkėjimas „Kiekvieną gyvenimo akimirką žinok – Dievas su Tavimi!“.

  Nepakanka prekės atsargų
 • Profesijų kortelės mergaitėms

  3,50 EUR

  Profesijų  kortelės mergaitėms (rožinės), 90 x 55 mm. Komplektą sudaro 30 vnt. skirtingų kortelių.

  Turime
 • Profesijų kortelės berniukams

  3,50 EUR

  Profesijų  kortelės berniukams (žydros), 90 x 55 mm. Komplektą sudaro 30 vnt. skirtingų kortelių.

  Turime
 • Pasižadėjimų kortelės...

  6,00 EUR

  Populiariausia krikštynų atributikos prekė - pasižadėjimų kortelės mergaitėms (rožinės), 50x130 mm. Komplektą sudaro 32 vnt. kortelių, perrištų atlasine juostele. Gražus, aukso dulkėmis dengtas popierius.

  Turime
 • Pasižadėjimų kortelės...

  6,00 EUR

  Populiariausia krikštynų atributikos prekė - pasižadėjimų kortelės berniukams (žydros), 50x130 mm. Komplektą sudaro 32 vnt. kortelių, perrištų atlasine juostele. Gražus, aukso dulkėmis dengtas popierius.

  Turime
 • Žaidimas Mažylio ateities...

  8,23 EUR

  Populiarus krikštynų žaidimas "Mažylio ateities profesija". Žaidimą sudaro 29 vnt kortelių, kurios išdalinamos žaidėjams, krikštynų svečiams. Ant kortelių svečiai užrašo kokią profesiją prognozuoja užaugusiam mažyliui, pasirašo savo vardus, datą bei palinkėjimus. Užpildytos kortelės sudedamos į dėžutę ir saugomos iki krikštuko pilnametystės. Kokybiškas popierius ir spauda.

  Turime
 • Žaidimas Mažylės ateities...

  8,23 EUR

  Populiarus krikštynų žaidimas "Mažylės ateities profesija". Žaidimą sudaro 29 vnt kortelių, kurios išdalinamos žaidėjams, krikštynų svečiams. Ant kortelių svečiai užrašo kokią profesiją prognozuoja užaugusiai mažylei, pasirašo savo vardus, datą bei palinkėjimus. Užpildytos kortelės sudedamos į dėžutę ir saugomos iki krikštukės pilnametystės. Kokybiškas popierius ir spauda.

  Turime
 • Krikštynų žaidimas Prižadu,...

  8,00 EUR

  Linksmas krikštynų žaidimas "Prižadu, prižadu". Žaidimą sudaro 28 vnt kortelių, kurios išdalinamos žaidėjams, krikštynų svečiams. Jie perskaito ant kortelių užrašytą jumoristinį tekstą ir pasižada laikytis perskaityto pažado. Kokybiškas popierius ir spauda.

  Turime