Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Krikštynų rožančiai vertybes simbolizuojanti dovana vaikelio ateičiai.

Rožančiai

Rožinį per krikštynas mažyliui dažniausiai dovanoja krikšto tėveliai. Tai labai tinkama dovana krikštynų proga, kurios krikštavaikiui tikrai prireiks einant Pirmosios komunijos bei kasdienėms maldoms.

Aktyvūs filtrai

 • Rožančius baltoje knygutėje

  27,00 €

  Stiklo karoliukų rožančius baltoje odinėje knygelėje, puoštoje pasidabruota šventos šeimos aplikacija. Tai puiki dovana vaikui krikšto ar Pirmosios Komunijos proga. Dėžutės dydis 6,5x8 cm.

  Išparduota
 • Medinių karoliukų (8mm)...

  7,00 €

  Medinių karoliukų rožančius krikštynoms  ar Pirmajai Komunijai su mediniu kryželiu. Karoliukų dydis 8mm. (Prekyboje likę tik šviesesnio medžio spalvos rožančiai)

  Turime
 • Baltų perlinių karoliukų...

  7,00 €

  Baltų stiklinių perliukų (6mm) rožančius krikštynoms  ar Pirmajai Komunijai su metaliniu kryželiu. Pagaminta Ispanijoje.

  Turime
 • Sidabro spalvos, metalinių...

  7,00 €

  Sidabro spalvos, metalinių karoliukų rožančius krikštynoms  ar Pirmajai Komunijai su metaliniu kryželiu. Pagaminta Ispanijoje. Karoliukų dydis 6mm.

  Turime
 • Opalito stiklo 8mm rožančius

  15,00 €

  Opalito (stiklo) rožančius krikštynoms  ar pirmai komunijai su metaliniu kryželiu. Karoliukų dydis 8 mm.

  Išparduota
 • Natūralių mineralų...

  18,00 €

  Natūralaus houlito bei jaspio (6mm) rožančius krikštynoms  ar Pirmąjai Komunijai su metaliniu kryželiu.

  Išparduota
 • Upinių perlų (8mm) rožančius

  30,00 €

  Nuostabus upinių perlų rožančius krikštynoms  ar pirmai komunijai su metaliniu kryželiu.

  Išparduota
 • Rinkinys pirmai komunijai

  38,00 €

  Rinkinys pirmai komunijai, kurį sudaro knygelė "Vaikiškos maldelės", natūralių mineralų rožančius, dėžutė rožančiui, balta 39 cm ilgio žvakė bei  lininė žvakės apsaugėlė su pilkai rusvais nėrinukais.

  Nuotraukoje esantys angeliukai į rinkinį neįeina.

  Turime
 • Škaplierius pirmai komunijai

  15,00 €

  Škaplierius - katalikų religinis reikmuo, privaloma sakramentalija priimant pirmąją komuniją.Tai du juostele sujungti veltinio bei natūralios odos gabalėliai su Jėzaus Kristaus ir Švč. Mergelės Marijos simboliais. Škaplieriaus dydis 5,5x4,5 cm. 

  Turime
 • Medinė apyrankė su kryželiu

  2,32 €

  Medinė apyrankė su kryželiu tai puiki simbolinė dovana krikštynų, Pirmosios Komunijos ar Sutvirtinimo sakramento proga. Mediniai karoliukai suverti ant tamprios gumelės. Spalva parenkama atsitiktine tvarka. Pakuotėje 1 vnt.

  Turime
 • Servetėlė tauriesiems...

  2,00 €

  Poliravimo audinys, kuris valo, suteikia spindesį ir apsaugo aukso, sidabro ir platinos papuošalus, monetas ir kitus bižuterijos gaminius. Tai audinys, su specialiu valikliu, kuris atkuria metalo blizgesį ir padengia papuošalus apsauginiu sluoksniu. Servetėlė yra daugkartinė.

  Turime
 • Skystis tauriesiems...

  2,50 €

  Skystis tinkantis valyti patamsėjusį (oksidavusį) sidabrą bei auksą. Labai gerai šviesina grandinėles, tereikia gaminį panardinti į skystį kelioms sekundėms (ne ilgiau kaip 3-5 sek.), tada iš karto ištraukti ir kruopščiai nuplauti po tekančiu vandeniu.

  SVARBU: Į tą patį buteliuką negalima merkti pakaitomis aukso, po to sidabro gaminių. Jei naudojote buteliuko skystį sidabro valymui, toliau gali būti merkiamas tik sidabras. Jei norite valyti skirtingų metalų gaminius, skystį buteliuke išpilstykite į skirtingus indelius.

  Talpa: 70 ml.

  Turime