Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Dantukų dėžutės puiki dovana vaiko pirmiesiems dantukams saugoti.

Dėžutės dantukui, sruogelei

Populiari krikštynų dovana vaikeliui - pirmojo dantuko ar sruogelės dėžutė. Tai dovana skirta vaikystės atributams saugoti, turinti išliekamąją vertę visam gyvenimui.

Aktyvūs filtrai

 • Balta dėžutė pirmai sruogelei

  16,20 EUR

  Balta medinė dėžutė pirmai sruogelei su pasidabruota meškiuko aplikacija ant dangtelio ir užrašu "First curl". Kokybiška, graži ir praktiška krikštynų dovana. Išmatavimai: 6cm x 6cm.

  Paskutinė prekė
 • Medinė dėžutė pirmąjam...

  6,05 EUR

  Medinė dėžutė su išgraviruotu užrašu "Mano pirmasis dantukas", įpakuota į maišelį. Dėžutės išmatavimai: 4,5 x 5,5 cm.

  Pagaminta Lietuvoje.

  Turime
 • Dėžutė "Geltonas arkliukas"

  6,20 EUR

  Dėžutė pirmąjam dantukui ar sruogelei "Geltonas arkliukas". Dėžutėje galima laikyti ir kitus smulkius daiktelius, papuošalus. Išmatavimai:  5.4 cm x 7.5 cm.

  Turime
 • Medinė dėžutė "Fėja"

  5,50 EUR

  Baltos spalvos medinė dėžutė "Fėja". Dėžutėje galima laikyti pirmąjį dantuką, sruogelę arba kitus smulkius daiktelius, papuošalus. Išmatavimai: 9,5 x 6,5cm.

  Turime
 • Dėžučių rinkinys Traukinukas

  30,00 EUR

  Nuostabi ir labai populiari dovana berniukui krikštynų proga dėžučių rinkinys "Traukinukas". Viena dėžutė su užrašu "First tooth" yra skirta pirmąjam dantukui saugoti, kita - su užrašu "First curl" skirta mažylio plaukų sruogelei saugoti. Dydis 4.6cm x 7.6cm x 3.4cm.

  Turime
 • Dėžučių Rinkinys Karieta

  30,00 EUR

  Nuostabi ir labai populiari dovana mergaitei krikštynų proga dėžučių rinkinys "Karieta". Viena dėžutė su užrašu "First tooth" yra skirta pirmąjam dantukui saugoti, kita - su užrašu "First curl" skirta mažylės plaukų sruogelei saugoti.Dydis 5.2cm x 5.6cm x 3.4cm.

  Turime
 • Kreminė dėžutė pirmai...

  8,50 EUR

  Kreminė porcelianinė  dėžutė pirmai sruogai. Dekoruota auksiniais taškiukais, bei širdelės aplikacija iš kristalų, su užrašu "First curl". Kokybiška, graži ir praktiška krikštynų dovana. Išmatavimai: 6cm x 3,5cm (aukštis)

  Turime
 • Kreminė dėžutė pirmam dantukui

  8,50 EUR

  Kreminė porcelianinė  dėžutė pirmam dantukui. Dekoruota auksiniais taškiukais, bei širdelės aplikacija iš kristalų, su užrašu "First Tooth". Kokybiška, graži ir praktiška krikštynų ar gimtadienio dovana. Išmatavimai: 6cm x 3,5cm (aukštis)

  Nepakanka prekės atsargų
 • Keramikinė dėžutė "Rausvas...

  9,00 EUR

  Nedidukė, kvadrato formos keramikinė dėžutė "Rausvas zuikis", dekoruota sendintu stiliumi. Į šią dėžutę galima patalpinti nedidelę dovanėlę, papuošalus ir pan. Dydis: 6 x 7 cm.

  Turime
 • Keramikinė dėžutė pirmai...

  6,80 EUR

  Nedidukė, širdelės formos keramikinė dėžutė pirmai kūdikio plaukų sruogelei "Melsvas zuikis". Į šią dėžutę galima taip pat įdėti nedidelę dovanėlę, papuošalus ir pan. Dydis: 6 x 7 cm.

  Paskutinė prekė
 • Keramikinė dėžutė pirmai...

  6,80 EUR

  Nedidukė, širdelės formos keramikinė dėžutė pirmai kūdikio plaukų sruogelei "Rožinis zuikis". Į šią dėžutę galima taip pat įdėti nedidelę dovanėlę, papuošalus ir pan. Dydis: 7 x 7 cm.

  Turime
 • Dėžutė dantukams "Mažylis",...

  5,50 EUR

  Medinė dėžutė pirmam dantukui "Mažylis", žydros spalvos. Dekoruota baltu kaspinėliu, užsidaro magnetukų pagalba. Aukštis ~9cm, plotis ~6,5 cm

  Pagaminta Ispanijoje.

  Paskutinė prekė