Filtruoti pagal

Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Dantukų dėžutės puiki dovana vaiko pirmiesiems dantukams saugoti.

Dėžutės dantukui, sruogelei

Populiari krikštynų dovana vaikeliui - pirmojo dantuko ar sruogelės dėžutė. Tai dovana skirta vaikystės atributams saugoti, turinti išliekamąją vertę visam gyvenimui.

 • Balta dėžutė pirmai sruogelei

  13,39 EUR

  Balta medinė dėžutė pirmai sruogelei su pasidabruota meškiuko aplikacija ant dangtelio ir užrašu "First curl". Kokybiška, graži ir praktiška krikštynų dovana. Išmatavimai: 6cm x 6cm.

  Paskutinė prekė
 • Medinė dėžutė pirmąjam...

  4,79 EUR

  Medinė dėžutė su išgraviruotu užrašu "Mano pirmasis dantukas", įpakuota į 100 proc. lino audinio maišelį, su išsiuvinėtu dantuko paveiksliuku. Dėžutės išmatavimai: 4,5 x 5,5 cm, maišelio išmatavimai 10 x 10 cm.

  Pagaminta Lietuvoje.

  Turime
 • Balta dėžutė pirmam dantukui

  13,39 EUR

  Balta medinė dėžutė pirmąjam dantukui su pasidabruota meškiuko aplikacija ant dangtelio ir užrašu "First tooth". Kokybiška, graži ir praktiška krikštynų dovana, vaikutis ją galės naudotis jau netolimoje ateityje, pradėjus kristi pirmiesiems dantukams. Išmatavimai: 6cm x 6cm.

  Nepakanka prekės atsargų
 • Dėžutė "Geltonas arkliukas"

  5,12 EUR

  Dėžutė pirmąjam dantukui ar sruogelei "Geltonas arkliukas". Dėžutėje galima laikyti ir kitus smulkius daiktelius, papuošalus. Išmatavimai:  5.4 cm x 7.5 cm.

  Turime
 • Dėžučių rinkinys Traukinukas

  21,49 EUR

  Nuostabi ir labai populiari dovana berniukui krikštynų proga dėžučių rinkinys "Traukinukas". Viena dėžutė su užrašu "First tooth" yra skirta pirmąjam dantukui saugoti, kita - su užrašu "First curl" skirta mažylio plaukų sruogelei saugoti. Dydis 4.6cm x 7.6cm x 3.4cm.

  Paskutinė prekė
 • Dėžučių Rinkinys Karieta

  21,49 EUR

  Nuostabi ir labai populiari dovana mergaitei krikštynų proga dėžučių rinkinys "Karieta". Viena dėžutė su užrašu "First tooth" yra skirta pirmąjam dantukui saugoti, kita - su užrašu "First curl" skirta mažylės plaukų sruogelei saugoti.Dydis 5.2cm x 5.6cm x 3.4cm.

  Turime