Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Sidabrinės krikštynų dovanos - vertingiausias pasirinkimas šia proga.

Sidabrinės dovanos

Sidabro gaminiai dažnai dovanojami krikštynų proga. Ypač populiarūs sidabriniai čiulptukai, šaukšteliai, grandinėlės bei pakabukai. Sidabrinės monetos ne tik puiki dovana, bet ir vertinga investicija.

Aktyvūs filtrai

 • Skystis tauriesiems...

  2,50 EUR

  Skystis tinkantis valyti patamsėjusį (oksidavusį) sidabrą bei auksą. Labai gerai šviesina grandinėles, tereikia gaminį panardinti į skystį kelioms sekundėms (ne ilgiau kaip 3-5 sek.), tada iš karto ištraukti ir kruopščiai nuplauti po tekančiu vandeniu.

  SVARBU: Į tą patį buteliuką negalima merkti pakaitomis aukso, po to sidabro gaminių. Jei naudojote buteliuko skystį sidabro valymui, toliau gali būti merkiamas tik sidabras. Jei norite valyti skirtingų metalų gaminius, skystį buteliuke išpilstykite į skirtingus indelius.

  Talpa: 70 ml.

  Turime
 • Servetėlė tauriesiems...

  2,00 EUR

  Poliravimo audinys, kuris valo, suteikia spindesį ir apsaugo aukso, sidabro ir platinos papuošalus, monetas ir kitus bižuterijos gaminius. Tai audinys, su specialiu valikliu, kuris atkuria metalo blizgesį ir padengia papuošalus apsauginiu sluoksniu. Servetėlė yra daugkartinė.

  Turime
 • Sidabrinis krikštynų...

  55,00 EUR

  Gryno Baltijos Gintaro lašas sidabro smiltyse! Gintaras nuo seno laikomas magišku akmeniu ne tik apsaugančiu nuo blogio, bet ir suteikiančiu kūrybiškumo, atnešančiu sėkmę ir ramybę. Įkraukite gintarą teigiama emocija ir padovanokite jį krikšto proga!

  Tai originali, išliekamąją vertę turinti krikštynų dovana, autorinis sidabrinis medalis. Tinka dovanoti ne tik krikšto, bet ir palankynų proga. Sidabras 925. Svoris 23.30 gr. Gintaro skersmuo 6 mm. Įpakuotas gražioje baltoje permatomoje dėžutėje. 

  Monetos autorius: Lauryna Zdanavičiūtė

  Skersmuo: 37 mm

  Kokybė: proof

  Pakuotės ilgis: 13 cm

  Pakuotės plotis: 13 cm

  Rekomenduojama medalio iš kapsulės neišimti arba tai atlikti su specialiomis juvelyrinėmis pirštinėmis.

  Paskutinė prekė
 • Sidabrinis rožančius...

  49,95 EUR

  Smulkutis, delikatus sidabrinis rožančius iš 2mm dydžio juodų žėrinčių kristaliukų krikštynoms ar Pirmai Komunijai. Sidabras 925. Svoris 3,50 g. 

  Nepakanka prekės atsargų
 • Sidabrinis pakabukas Motina...

  14,48 EUR

  Krikštynų dovanai puikiai tinkantis sidabrinis kvadratinis medalionas su Dievo motinos, atvaizdu. Sidabras 925. Svoris 3,41 g. Dydis 2x2 cm. 

  Paskutinė prekė
 • Sidabrinis kryželis...

  6,74 EUR

  Krikštynų dovanai puikiai tinkantis sidabrinis kryželis.  Dekoruotas cirkonio akutėmis. Sidabras 925. Svoris 0,71 g. Dydis be pakabuko laikiklio apie 18 mm.

  Turime
 • Sidabrinis kryželis...

  9,00 EUR

  Krikštynų dovanai puikiai tinkantis sidabrinis kryželis. Sidabras 925. Svoris 1,00 g. Dydis be pakabuko laikiklio apie 24 mm.

  Turime
 • Sidabrinis kryželis su...

  7,74 EUR

  Krikštynų dovanai puikiai tinkantis sidabrinis kryželis, dekoruotas cirkonio akute. Sidabras 925. Svoris 1,22 g. Dydis be pakabuko laikiklio apie 20 mm.

  Paskutinė prekė
 • Sidabrinis pakabukas...

  7,80 EUR

  Krikštynų dovanai puikiai tinkantis sidabrinis pakabukas "Angelas".  Širdelė, kurią laiko angelas, dekoruota cirkonio akute. Sidabras 925. Svoris 1,24 g. Dydis be pakabuko laikiklio apie 20 mm.

  Turime
 • Sidabrinis pakabukas...

  10,12 EUR

  Krikštynų dovanai puikiai tinkantis sidabrinis pakabukas "Angelas sargas".  Dekoruotas cirkonio akutėmis. Sidabras 925. Svoris 1,84 gr. Dydis be pakabuko laikiklio apie 18 mm.

  Paskutinė prekė
 • Sidabrinis pakabukas...

  8,20 EUR

  Krikštynų dovanai puikiai tinkantis sidabrinis pakabukas, grojantis fleita Angeliukas. Sidabras 925. Svoris 1.74 gr. Dydis apie 2 cm be pakabuko laikiklio.

  Turime
 • Sidabrinis pakabukas...

  8,35 EUR

  Nuostabus, specialiai krikštynoms sukurtas sidabrinis pakabukas Angeliukas su perlu. Sidabras 925. Svoris 1,85 gr. 

  Nepakanka prekės atsargų