Naujienų kategorijos

Naujienų kategorijos

Krikštynų angeliukai yra populiariausias šios šventės suvenyras.

Angeliukai

Populiari simbolinė krikštynų dovana - angeliukai. Rinkitės iš rankų darbo molinių, vaškinių, metalinių, medinių ar gintarinių.

Aktyvūs filtrai

 • Medinis angelas su...

  38,00 EUR

  Medinis angelas svečių palinkėjimams. Jis pagamintas iš permatomo organinio stiklo, įrėmintas medžiu.Per angelo viršų dedasi medinės širdelės, ant kurių krikštynų svečiai gali užrašyti trumpą palinkėjimą bei savo vardą. Komplektą sudaro kojelės stovui, angelas bei 30 vnt širdelių. Angelas gali būti pastatomas arba pakabinamas ant sienos. Angelo dydis: 35 cm aukštis, 35 cm plotis su sparnais.

  Turime
 • Porcelianinis angelas

  7,00 EUR

  Porcelianinis angelas - tai ne tik dovana krikštynų proga. Jis gali tapti puikus saldaus krikštynų stalo dekoras, bei jaukiu namų aksesuaru. Angeliuko aukštis 9 cm Pakuotėje 1 vnt. Siunčiame atsitiktine tvarka.

  Turime
 • Baltas porcelianinis angelas

  7,00 EUR

  Baltas  porcelianinis angelas - tai ne tik dovana krikštynų proga. Jis gali tapti puikus saldaus krikštynų stalo dekoras, bei jaukiu namų aksesuaru. Angeliuko dydis: 9 cm aukštis, 9 cm plotis su sparnais. Pakuotėje 1 vnt. Siunčiame atsitiktine tvarka.

  Turime
 • Angeliukas su širdele,...

  2,00 EUR

  Nuostabūs angeliukai, apkabinę širdį ir laikantys perliuką delne, krikštynoms. Dydis 4,5 cm.  Pagaminta iš polirezino. Pakuotėje 1 vnt.

  Turime
 • Angeliukas su perliuku

  1,30 EUR

  Angeliukas, laikantis perliuką delne. Dydis 3,5 cm.  Pagaminta iš polirezino. Pakuotėje 1 vnt. Siunčiame atsitiktine tvarka.

  Turime
 • Žvakidė Angeliukas

  6,50 EUR

  Žvakidė - angeliukas, sėdintis ant Švento rašto. Dydis 9x6x8 cm. Pagaminta iš polirezino. Pakuotėje 1 vnt (žvakutė į kainą įskaičiuota). Siunčiame atsitiktine tvarka.

  Turime
 • Angeliukas melsvam maišelyje

  1,60 EUR

  Nuostabus suvenyras Angeliukas sparnuose mėlynos spalvos maišelyje. Pagaminta iš polirezino. Dydis 5,5 cm. Pakuotėje 1 vnt.

  Turime
 • Mini Angeliukai 3 cm

  1,00 EUR

  Nuostabūs mini Angeliukai krikštynoms. Dydis 3 cm. Turime šešių skirtingų modelių, siunčiame atsitiktine tvarka. Pagaminta iš polirezino. Pakuotėje 1 vnt.

  Turime
 • Angeliukas su rožių vainiku

  2,00 EUR

  Nuostabus suvenyras krikštynoms Angeliukas su rožių vainiku. Dydis 5 cm. Turime keturių skirtingų modelių, siunčiame atsitiktine tvarka. Pagaminta iš polirezino. Pakuotėje 1 vnt.

  Turime
 • Suvenyras "Meilės angeliukas"

  10,89 EUR

  Puiki simbolinė krikštynų dovana. Natūralaus rožinio kvarco angelėlis  yra labai tinkamas dovanoti krikšto proga, puikiai atspindi šventės temą. Jį galima įteikti ne tik krikštijamam vaikučiui, bet ir krikšto tėvams seneliams ar svečiams, kaip atminimo dovaną. Dydis 38 mm

  Turime
 • Stalo dekoras/dovana...

  1,10 EUR
  Mini angeliukas iš kreminių stiklo kristalų bei hovlito - tai ne tik gražus krikštynų stalo dekoras, bet ir nuostabi dovanėlė svečiams, kurią galima nešioti ant kaklo, kabintis prie raktų, netgi dekoruoti Kalėdinę eglutę. Tai dovana, kuri  laimins ir saugos visus metus. Pakuotėje 1 vnt. Dydis be pakabuko laikiklio apie 4 cm
  Turime
 • Stalo dekoras/dovana...

  1,10 EUR
  Mini angeliukas iš žydrų stiklo kristalų - tai ne tik žėrintis krikštynų stalo dekoras, bet ir nuostabi dovanėlė svečiams, kurią galima nešioti ant kaklo, kabintis prie raktų, netgi dekoruoti Kalėdinę eglutę. Tai dovana, kuri  laimins ir saugos visus metus. Pakuotėje 1 vnt.
  Turime